Продавець Интернет-магазин радиокомпонентов "СИРИУС" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2899 відгуків
Інтернет-магазин радиокомпонентов "СІРІУС"
+380980038266
+380956947035

Мікросхеми

Інтегральна (engl. Integrated circuit, IC, microcircuit, microchip, silicon chip, or chip), (мікро)схема (ІС, ІМС,м/сх), чіп, мікрочіп (англ. chipтріска, уламок, фішка) — мікроелектронний пристрійелектроннасхема довільної складності, виготовлена на напівпровідниковому кристалі (чи плівці) іпоміщена в нерозбірний корпус. Часто під інтегральною схемою (ІС) розуміють власне кристалабо плівку з електронною схемою, а під мікросхемою (МС) ІС, укладену в корпус. В той же часвираз «чіп компоненти» означає «компоненти для поверхневого монтажу» на відміну відкомпонентів для традиційної пайки в отвори на платі. Тому правильніше говорити «чіпмікросхема», маючи на увазі мікросхему для поверхневого монтажу. У даний момент (2009 рік)велика частина мікросхем виготовляється в корпусах для поверхневиминого монтажу.

1 2 ... 78

залежно від ступеня інтеграції застосовуються такі назви інтегральних схем:

  • малая интегральная схема (МИС) — до 100 элементов в кристалле,
  • средняя интегральная схема (СИС) — до 1000 элементов в кристалле,
  • большая интегральная схема (БИС) — до 10 тыс. элементов в кристалле,
  • сверхбольшая интегральная схема (СБИС) — более 10 тыс. элементов в кристалле.

Ранее использовались также теперь устаревшие названия: ультрабольшая интегральная схема (УБИС) — от 1-10 млн. до 1 млрд. элементов в кристалле[9][10] и, иногда, гигабольшая интегральная схема (ГБИС) — более 1 млрд. элементов в кристалле. В настоящее время, в 2010-х, названия «УБИС» и «ГБИС» практично не використовуються, і всі мікросхеми з кількістю елементів понад 10 тис. відносять до класу ЗВІС.