Продавець Інтернет-магазин радиокомпонентов "СІРІУС" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
4758 відгуків
Інтернет-магазин радиокомпонентов "СІРІУС"
+380 (95) 694-70-35
+380 (98) 003-82-66

Транзистори

Транзистор (англ. transistor), напівпровідниковий тріод — радіоелектронний компонент з напівпровідникового матеріалу, зазвичай з трьома висновками, що дозволяє вхідним сигналом керувати струмом в електричної ланцюга. Зазвичай використовується для підсилення, генерації і перетворення електричних сигналів. У загальному випадку транзистором називають будь-який пристрій, яке імітує головне властивість транзистора — зміни сигналу між двома різними станами при зміні сигналу на керуючому електроді.

В польових і біполярних транзисторах управління струмом у вихідному ланцюзі здійснюється за рахунок зміни вхідної напруги або струму. Невелика зміна вхідних величин може приводити до істотно більшої зміни вихідної напруги і струму. Це підсилювальний властивість транзисторів використовується в аналоговій техніці (аналогові ТБ, радіо, зв'язок і т. п.). В даний час в аналоговій техніці домінують біполярні транзистори (БТ) (міжнародний термін — BJT, bipolar junction transistor). Іншою найважливішою галуззю електроніки є цифрова техніка (логіка,пам'ять, процесори, комп'ютери, цифровий зв'язок і т. п.), де, навпаки, біполярні транзистори майже повністю витиснені польовими.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner